برق کشی ساختمان


میانگین قیمت از90,000 تومان تا 160,000 تومان

اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
اگر بعد از انجام کارشناسی کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه 50 هزارتومانی است.


ثبت سفارش

توضیحات سرویس راهنمای قیمت

خدمات قابل ارائه در سرویس سیم کشی ساختمان

خدمات برقکاری و سیم‌کشی برق خانگی و صنعتی

سیم‌کشی برق سه فاز و تک فاز

سیم‌کشی رو کار و تو کار

تعوبض و نصب کلید و پریز برق

جابجایی و طراحی محل کاربردی کلید و پریز

بازکردن، نصب مجدد و فیکس کردن کلید و پریز حین نقاشی واحد

اضافه کردن انشعاب کلید و پریز

تعمیر و تعویض فیوز و جعبه تقسیم برق

رفع ایراد، قطعی و اتصالی سیم‌کشی برق ساختمان

 

ایمن‌تر از همیشه با خدمات سیم‌کشی و برقکاری ساختمان

برق به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای زندگی مدرن شناخته می‌شود، نعمتی که باعث شده زندگی‌مان خیلی آسان‌تر از گذشته شود. امروزه برای استفاده از بسیاری از لوازم برقی منزل و محل کار نیاز به برق داریم. همچنین برق توانسته روشنایی لازم برای ساختمان را تأمین کند. درواقع برق توانسته بسیاری از نیازها برآورده و مشکلات را برطرف کند؛ به همین دلیل لحظه‌ای سر کردن بدون آن غیرممکن به نظر می‌رسد.

اما اگر نیاز به برق‌کشی ساختمان مسکونی یا برق‌کشی صنعتی داشته باشیم چطور باید برقکار موردنظرمان را جستجو کنیم؟ اگر نیاز به سیم‌کشی برق ساختمان از کف و یا تصمیم به سیم‌کشی برق روکار و سیم‌کشی برق توکار داشته باشیم گزینه پیش روی ما چیست؟ وقتی نیاز به یک برق‌کار خوب و ماهر در تهران داشته باشیم چطور باید او را پیدا کنیم؟ وقتی نیاز به تعمیر و یا نصب کلید و پریز برق داشته باشیم به چه کسی باید اعتماد کنیم؟ خدمات الکتریکی در تهران توسط چه کسی انجام می شود؟ شماره الکتریکی‌های تهران را از کجا بیابیم؟ الکتریکی سیار یا الکتریکی آنلاین هم وجود داره؟

اگر شما هم برای تعمیر سیم‌کشی ساختمان در غرب و شرق تهران و در شمال و جنوب تهران به کمک برقکار ماهر نیاز دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا زودتر به خواسته خود برسید و تجربه متفاوتی از دریافت خدمات برق‌کاری و سیم‌کشی کلید و پریز داشته باشید.

چه مواقعی به برقکار ساختمان نیاز داریم؟

همان‌طور که برق توانسته خیلی از نیازهای ما را برآورده کند و زندگی را برایمان آسان کند، استفاده از آن نیز مخاطرات مخصوص به خودش را دارد. به همین دلیل برای سیم‌کشی برق باید از یک متخصص برق‌کاری ساختمان کمک گرفت تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند. معمولاً در مواقع زیر به خدمات برقکاری ساختمانی نیاز پیدا می‌کنیم:

 • وقتی به برق‌کشی و سیم‌کشی ساختمان نیاز داشته باشیم.
 • زمانی که به سیم‌کشی و نصب کلید پریز برق نیاز داشته باشیم.
 • وقتی‌که سیم‌های برق اتصالی کرده باشند و نیاز به رفع اتصالی برق داشته باشیم.
 • به سیم‌کشی جدید مثل برق‌کشی کناف و یا سیم‌کشی کولرگازی و آبی و مواردی از این دست نیاز داشته باشیم.

البته خدمات مربوط به برق‌کاری فقط به موارد بالا ختم نمی‌شود و به دلایل مختلف دیگری نیز ممکن است نیاز به خدمات برق ساختمانی نیاز داشته باشیم.

استادکار چه خدماتی درزمینه‌ی برق‌کشی ساختمان ارائه می‌دهد؟

فرق نمی‌کند به دنبال برقکار ساختمان باشید و یا نیاز به برق‌کار صنعتی داشته باشید؛ زیرا استادکار به‌عنوان مرجعی برای دریافت خدمات برقکاری آنلاین به شما کمک می‌کند تا به بهترین برقکار در تهران دسترسی داشته باشید و از خدمات باکیفیت و اصولی استفاده کنید. استادکار سرویس‌های زیر را برای خدمات مربوط به برق ساختمان ارائه می‌کند:

 • خدمات برقکاری و سیم‌کشی برق خانگی و صنعتی
 • سیم‌کشی برق سه‌فاز، دوفاز و تک‌فاز
 • سیم‌کشی روکار و توکار
 • تعویض و نصب کلید و پریز برق
 • جابجایی و طراحی محل کاربردی کلید و پریز
 • بازکردن، نصب مجدد و فیکس کردن کلید و پریز حین نقاشی واحد
 • تعمیر و تعویض فیوز و جعبه‌تقسیم برق
 • رفع ایراد، قطعی و اتصالی سیم‌کشی برق ساختمان
 • نصب کلید دو پل، سه پل و تک پل و نصب کلید و پریز لمسی
 • نصب پریز سه فاز، روکار، توکار، چراغ‌دار و انوع دیگر

البته خدمات استادکار فقط به موارد فوق محدود نمی‌‌شود و هر کمکی که برای سیم‌کشی برق ساختمان نیاز داشته باشیدمی‌توانید به‌راحتی آن را به استادکار سفارش دهید.

سفارش آنلاین برق‌کاری و سیم‌کشی ساختمان از استادکار چه مزیتی برای من دارد؟

استادکار برای هر خدمتی، بهترین و متخصص‌ترین فرد را انتخاب می‌کند تا کیفیت خدمات را بالابرده و میزان رضایت مشتریان خود را افزایش دهد؛ اما به‌طور‌کلی استفاده از خدمات نصب لوستر و چراغ‌های زینتی، مزایای زیر را برای شما دارد:

 • دسترسی به برق‌کارهای ماهر در کمترین زمان: برای اینکه از بهترین خدمات برق‌کشی ساختمان بهره ببرید، استادکار افرادی را به شما معرفی می‌کند که همگی جز بهترین‌ها درزمینه‌ی کاری خود هستند.
 • سفارش آنلاین خدمات : با کمک استادکار دیگر نیازی به مراجعه‌ی حضوری و یا تماس با تعمیرکار برق ندارید. بلکه به‌راحتی می‌توانید سفارش خود را از طریق سایت و اپلیکیشن استادکار ثبت کنید و به بهترین الکتریکی سیار در محل خود دسترسی داشته باشید.
 • تعیین روز و ساعت حضور متخصص: در استادکار این شما هستید که می‌توانید زمان حضور متخصص را تعیین کنید تا برنامه‌ریزی بهتری برای انجام خدمات خود داشته باشید.
 • بازدید و کارشناسی رایگان: می‌توانید از ویژگی بازدید و کارشناسی رایگان برای خدمات برق‌کشی استادکار استفاده کنید تا تصمیم بهتری برای انجام کار بگیرید. همچنین این کار باعث کاهش هزینه‌های شما خواهد شد.
 • پشتیبانی استادکار: با معرفی متخصص‌های برقکاری، کار استادکار تمام نمی‌شود. بلکه تیم پشتیبانی قوی استادکار در تمام مراحل انجام کار همراه شما خواهد بود تا در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند.

روند سفارش سیم‌کشی برق ساختمان و نصب کلید پریز در استادکار چگونه است؟

ثبت سفارش آنلاین خدمات برق‌کشی و نصب کلید و پریز در استادکار رایگان است و شما به‌راحتی می‌توانید سفارش خود را در هرکجا که هستید ثبت کنید. بعد از زدن دکمه ثبت رایگان سفارش می‌توانید خدمات درخواستی مانند سیم‌کشی برق، نصب یا تعویض کلید و پریز، رفع اتصالی برق و دیگر موارد را تعیین کنید. پر کردن توضیحات تکمیلی نیز کمک می‌کند تا متخصص مناسب‌تری به شما پیشنهاد خدمت‌رسانی بدهد. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش خدمات برق‌کشی و نصب کلید و پریز به پایان می‌رسد و باید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها باقی بمانید.

هزینه‌ برق‌کشی ساختمان و خدمات الکتریکی آنلاین در استادکار چقدر است؟

هزینه‌ی خدمات برق‌کاری ساختمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد به‌عنوان‌مثال هزینه نصب کلید پریز با هزینه سیم‌کشی کلید و پریز برق متفاوت است. درواقع هزینه خدمات برق‌کشی منزل به نیاز شما بستگی دارد. ویژگی استادکار این است که با ارائه قیمت‌های شفاف و مشخص به شما کمک می‌کند تا با آگاهی کامل بتوانید انتخابی هوشمندانه داشته باشید و از سفارش برق‌کشی آنلاین در استادکار بهره ببرید.

‌چطور می‌توانیم از کیفیت خدمات برقکاری ساختمان و الکتریکی سیار در استادکار اطمینان داشته باشیم؟

فرق نمی‌کند به دنبال برق‌کشی صنعتی و برقکاری سوله‌ و کارگاه باشید و یا بخواهید برق‌کشی ساختمان مسکونی را انجام دهید. حتی برای برق‌کشی کولرگازی، آبی و یا نصب کلید و پریز برق نیز بهترین انتخاب برای شما استفاده از خدمات استادکار است؛ زیرا استادکار با معرفی بهترین برق‌کار تهران برای خدمات برق‌کشی صنعتی و مسکونی به شما کمک می‌کند تا از خدمات باکیفیت استفاده کنید.

متخصص‌های فعال در استادکار همگی دارای تأییدیه‌های لازم برای خدمت‌رسانی به شما هستند و به همین دلیل امنیت در دریافت خدمات برق‌کاری و برق‌کشی تضمین شده است. همچنین می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی استادکار در تماس باشید تا مشکل خیلی سریع رفع شود.

پس اگر نیاز به برق‌کار صنعتی و مسکونی دارید و یا اگر قصد تعمیر و تعویض سیم‌کشی برق ساختمان و یا تعویض کلید پریزهای منزل را دارید، اگه به دنبال سیم‌کشی ساختمان مسکونی با بهترین کیفیت هستید، با خیال راحت از سایت و اپلیکیشن خدماتی استادکار درخواست آنلاین خدمات کنید و به‌راحتی زمان و هزینه‌های خود را مدیریت کنید.

لیست قیمت خدمات سیم کشی ساختمان

شرح خدمات قیمت واحد(تومان)
سیم‌کشی روکار متری 3,700
سیم‌کشی توکار متری 5,000
تعویض کلید و پریز- هر عدد 4,500
نصب کلید و پریز- همراه با سیم کشی و قراردادن قوطی 6,000