نصب دوربین مداربسته


میانگین قیمت از170,000 تومان تا 455,000 تومان

اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
اگر بعد از انجام کارشناسی کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه 50 هزارتومانی است.


ثبت سفارش

توضیحات سرویس راهنمای قیمت

خدمات قابل ارائه در سرویس دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته در منزل و ساختمان

نصب دوربین مداربسته در مغازه و محل کار

نصب دوربین مدار بسته مخفی

سرویس و تعمیر دوربین مداربسته

عیب یابی، رفع نویز و رفع ایراد انواع دوربین مداربسته

 

 

 

 

ایمن‌تر از همیشه با خدمات نصب دوربین مداربسته در منزل و محل کار

یکی از معیارهای مهم در زندگی ما امنیت است؛ چون همه ما دوست داریم در یک خانه امن، یک محله مطمئن و یک شهر به دور از خطر زندگی کنیم. هرچند امنیت در جامعه توسط نیروی پلیس تامین می‌شود اما خود ما نیز باید مراقبت‌های لازم را داشته باشیم و با اقدامات ضروری جلوی بروز هرگونه اتفاق ناگوار و ناخوشایند را بگیریم. یکی از کارهایی که می‌تواند محیط زندگی ما را ایمن کند، استفاده از دوربین‌های مداربسته است؛ زیرا این دوربین‌ها با ثبت تمامی لحظه‌ها به ما کمک می‌کنند تا مراقب رفت‌وآمدها و ورود و خروج‌های مشکوک به ساختمان باشیم و از اتفاق‌هایی مانند سرقت و دزدی جلوگیری کنیم. به همین دلیل امروزه خیلی از ساختمان‌ها برای افزایش ضریب امنیت خود از دوربین‌های مداربسته استفاده می‌کنند. اما وقتی تصمیم بگیریم دوربین مداربسته ساختمان نصب کنیم باید به کجا مراجعه کنیم؟ نمایندگی نصب و تعمیر دوربین مداربسته در تهران کجاست؟ بهترین نصاب دوربین مداربسته کیست؟ بهترین تعمیرکار دوربین مداربسته در تهران کیست؟ نصب دوربین مداربسته تحت شبکه را به چه کسی بسپاریم؟ و سوال‌های دیگری که ممکن است ذهن ما را درگیر کند.

اگر شما نیز به دنبال نصب دوربین مداربسته در منزل و محل کار خود هستید و یا اگر تصمیم به نصب دوربین مداربسته در کوچه و محل زندگی خود دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین خدمات نصب و تعمیر دوربین مداربسته در تهران دسترسی داشته باشید.

‌‌‌‌‌

چه مواقعی به خدمات نصب دوربین مداربسته در تهران نیاز داریم؟

همان‌طور که بیان شد همه‌ی ما به دنبال امنیت بیشتر در محیط زندگی خود هستیم. گاهی استفاده از قفل‌های مناسب جلوی اتفاق‌هایی مانند سرقت را می‌گیرد، گاهی نیاز داریم برای بالا بردن ضریب امنیت ساختمان، از دوربین مداربسته استفاده کنیم؛ زیرا دوربین‌های امنیتی تمامی لحظه‌ها را در طول بازه زمانی مشخص ثبت می‌کنند و به‌راحتی می‌توان اتفاقاتی که روزهای قبل افتاده را بررسی کرد. گاهی نیز برای نظارت بهتر بر کارکنان و یا پرستار کودک و بیمار می‌توان از دوربین مداربسته مخفی استفاده کرد تا لحظه به لحظه اتفاقات را زیر نظر داشت؛ اما به‌طورکلی در مواقع زیر به خدمات دوربین مداربسته نیاز داریم:

 • نصب دوربین مداربسته در مغازه، محل کار و منزل
 • نصب دوربین مدار بسته در کوچه و خیابان
 • نصب دوربین مداربسته در مشاعات ساختمان
 • تعمیر دوربین مداربسته و تعمیر DVR دروبین
 • سیم‌کشی و داکت‌کشی دوربین مداربسته
 • رفع ایراد و نویز تصویر در دوربین مداربسته
 • نصب برنامه کنترل دوربین از طریق تلفن همراه
 • نصب برنامه کنترل دوربین از خانه

البته ممکن است خدمات مربوط به دوربین‌های امنیتی ساختمان به همین موارد ختم نشود نیاز به خدمات خاص دیگری داشته باشید. هر خدمت دیگری که برای نصب، راه‌اندازی و تعمیر دوربین مداربسته نیاز دارید را می‌توانید از استادکار بخواهید.

‌‌‌‌‌

استادکار چه خدماتی برای نصب و تعمیر دوربین مداربسته ارائه می‌کند؟

نصب کردن دوربین مداربسته یکی از کارهای تخصصی است که باید توسط افراد خبره و کاربلد انجام شود؛ زیرا با یک نگاه کارشناسانه است که می‌توان جای دوربین‌ها را به‌خوبی تعیین کرد تا تمامی فضای ساختمان زیر نظارت دوربین‌ها قرار گیرد. برای استفاده از خدمات کارشناسی شده و تخصصی دوربین مداربسته در استادکار می‌توانید از خدمات زیر استفاده کنید:

 • مکان‌یابی و طراحی صحیح دید دوربین: یکی از اصول استفاده از دوربین مداربسته این است که دوربین‌ها بتوانند یکدیگر را پشتیبانی کنند. به همین دلیل طراحی میدان دید دوربین مداربسته یکی از کارهایی است که باید با نظر کارشناس انجام شود.
 • نصب انواع دوربین مداربسته: برای نصب تمامی مدل‌های دوربین مداربسته دیجیتال و آنالوگ، می‌توانید از متخصص‌های استادکار کمک بگیرید. فرق نمی‌کند به دنبال نصب دوربین وای‌فای باشید و یا قصد نصب دوربین مداربسته آنالوگ را داشته باشید، برای هر نوع دوربینی، متخصص مربوط به همان دستگاه را به شما معرفی می‌کنیم.
 • تعمیر انواع دوربین مداربسته: دوربین مداربسته به دلایل مختلفی با مشکل مواجه می‌شوند و نیاز به تعمیر اساسی پیدا می‌کنند. برای تعمیر دوربین‌های مداربسته در انواع مختلف نیز می‌توانید از خدمات تخصصی استادکار بهره ببرید.
 • رفع ایراد دوربین مداربسته: رفع عیب دوربین مداربسته یکی از خدماتی است که نیاز به آشنایی کامل با فرایند سیم‌کشی و ویژگی‌های دستگاه‌ مورداستفاده در دوربین مداربسته دارد. برای رفع نویز تصویر و یا رفع ایراد در ضبط تصاویر دوربین مداربسته و هر مشکل دیگری که برای سیستم نظارتی شما به وجود می‌آید، می‌توانید از استادکار کمک بگیرید.

‌‌‌‌‌

ثبت سفارش خدمات نصب دوربین مدار بسته در استادکار چگونه است؟

درخواست خدمات دوربین مداربسته در استادکار بسیار آسان است و شما می‌توانید به‌صورت رایگان سفارش خود را ثبت کنید. همین‌که دکمه ثبت سفارش را بزنید می‌توانید مکانی که برای آن نیاز به نصب دوربین دارید را مشخص کنید. در قدم بعدی می‌توانید بازدید و کارشناسی رایگان درخواست کنید تا یک متخصص به محل مورد نظرتان مراجعه کند و راهنمایی‌های لازم برای تعداد دوربین، نحوه نصب دوربین و موارد از این قبیل را به شما بگوید. در ادامه نیز با توضیحات تکمیلی، تاریخ و ساعت مراجعه متخصص و همچنین آدرس مورد نظر، ثبت درخواست شما به پایان می‌رسد و باید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها باقی بمانید.

سفارش آنلاین نصب دوربین مداربسته از استادکار چه مزیتی برای من دارد؟

 • پیدا کردن نصاب دوربین مداربسته در کمترین زمان: با کمک استادکار به بهترین نصاب دوربین مداربسته در محل خود دسترسی خواهید داشت و دیگر زمان خود را برای پیدا کردن متخصص هدر نمی‌دهید.
 • کمک گرفتن از تعمیرکارهای متخصص: تعمیرکاران معرفی‌شده در استادکار همگی از بهترین تعمیرکاران دوربین مداربسته در تهران هستند که در کمترین زمان ممکن به کمک شما خواهند آمد.
 • بازدید و کارشناسی رایگان: با کمک گرفتن از یک متخصص کارشناس می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید؛ زیرا کارشناس با معرفی پکیج دوربین مناسب برای نیاز شما باعث می‌شود از خرید دوربین‌های اضافه خودداری کنید.
 • پشتیبانی استادکار: استادکار با تیم پشتیبانی قوی خود، در تمام مراحل انجام خدمات همراه شماست تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند و خدمت موردنظرتان با بالاترین کیفیت و امنیت انجام شود.

‌‌‌‌‌

هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟ هزینه تعمیر آن چقدر می‌شود؟

هزینه تعمیر و نصب دوربین مداربسته به عوامل زیادی بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال تعداد دوربینی که نیاز به نصب دارد و یا مشکل پیش‌آمده برای دوربین‌ها باعث می‌شود قیمت نصب دوربین متفاوت باشد. زیرا برای نصب هر دوربین، نیاز به سیمکشی، داکت کشی و… است. متراژ داکت‌کشی موردنیاز نیز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت خدمات خواهد بود. هزینه تعمیر دوربین مداربسته نیز به مشکلی که برای دوربین‌ها، دستگاه ذخیره‌سازی فیلم، سیمکشی و دیگر تجهیزات مداربسته اتفاق افتاده بستگی خواهد داشت. استادکار با ارائه قیمت‌های شفاف به شما کمک می‌کند تا با آگاهی کامل، انتخاب خود را انجام دهید. همچنین متخصص قبل از شروع کار، هزینه نهایی را به شما اعلام می‌کند تا بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید.

‌‌‌‌‌

می‌توانم از کارشناسی رایگان برای نصب دوربین مداربسته استفاده کنم؟

قبل از خرید دوربین مداربسته و نصب و راه‌اندازی آن بهتر است با یک متخصص مشورت کنید تا با دید بازتر به سراغ این موضوع بروید؛ زیرا تعداد دوربین‌های مداربسته، نحوه استفاده از دوربین‌ها، زاویه قرارگیری دوربین و از این قبیل موارد، نکته‌هایی است که قبل از استفاده از این امکانات باید به آن فکر کرد و برایش راه‌حل در نظر گرفت. پس اگر دوست دارید هم در هزینه‌های خرید پکیج دوربین مداربسته صرفه‌جویی کنید و هم با تعداد دوربین کمتر، از کارایی بالاتری بهره‌مند شوید، از مشاوره و کارشناسی استادکار کمک بگیرید.

‌‌‌‌‌

چطور به خدمات دوربین مداربسته استادکار اعتماد کنم؟

فرق نمی‌کند به دنبال نصب دوربین مداربسته در منزل باشید یا بخواهید که از دوربین مداربسته در مغازه و یا محل کار خود استفاده کنید، برای نصب و راه‌اندازی انواع دوربین می‌توانید از استادکار درخواست خدمات کنید. ویژگی استادکار این است که با کمک گرفتن از بهترین نصاب‌های دوربین مداربسته در تهران به شما کمک می‌کند از خدمات باکیفیت بهره ببرید. متخصص‌های فعال در استادکار دارای تاییدیه‌های لازم برای خدمت‌رسانی به شما هستند و به همین دلیل امنیت در دریافت خدمات نیز تضمین‌شده است. و نیز در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید با پشتیبانی استادکار تماس بگیرید تا مشکلتان خیلی سریع رفع شود.

لیست قیمت خدمات دوربین مداربسته

شرح خدمات قیمت واحد(تومان)
داکت کشی دوربین مدار بسته متری 3,500
نصب دوربین مدار بسته تا ارتفاع 3 متر 60,000
نصب دوربین مدار بسته از ارتفاع 3 متر به بالا 85,000
اجرت کابل کشی کواکسیال هر متر 1,000
نصب و راه اندازی و آموزش دستگاه NVR یا DVR 100,000
ایجاد هر کاربر برای انتقال تصاویر بر روی کامپیوتر 70,000
نصب هر دوربین اسپید دام تا ارتفاع 3 متر 210,000