نقاشی ساختمان


میانگین قیمت از500,000 تومان تا 1,400,000 تومان

اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
اگر بعد از انجام کارشناسی کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه 50 هزارتومانی است.


ثبت سفارش

توضیحات سرویس راهنمای قیمت

خدمات قابل ارائه در سرویس نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در غرب، شمال، شرق و جنوب تهران

نقاشی ساختمان مدرن با بهترین رنگ‌های ساختمانی

خدمات نقاشی منزل، شرکت، محل کار، مغازه و…

نقاشی ساختمان با غلطک و قلمو و اجرای پتینه کاری دیوار

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی، اکرلیک، پلاستیک و مولتی کالر

بتونه‌کاری، سمباده‌زنی و زیرسازی دیوار و سقف

 

 

 

 

خوش‌رنگ‌تر از همیشه با خدمات نقاشی ساختمان مدرن و حرفه‌ای

یکی از موثرترین روش‌ها برای ایجاد تحول در محیط داخلی ساختمان رنگ‌آمیزی آن است. بسیاری از ما با استفاده از رنگ‌ها به محل زندگی خود روح می‌بخشیم و آن را جذاب می‌کنیم. در واقع رنگ‌آمیزی و نقاشی ساختمان یکی از مراحل اصلی برای بازسازی خانه و تغییر دکوراسیون است و نقش فوق‌العاده‌ای در زیباتر شدن خانه ایفا می‌کند. خیلی از افراد برای خانه‌های نوساز نیز از رنگ‌آمیزی ساختمان استفاده می‌کنند زیرا رنگ‌کردن دیوارهای داخلی خانه انتخابی مناسب برای داشتن محیط زندگی زیبا است.

البته برای یک نقاشی ساختمان مدرن و حرفه‌ای در ابتدا باید یک نقاش ساختمان خوب پیدا کرد که هم تسلط کافی روی کار داشته باشد، هم نظافت را در زمان کار رعایت کند و هم خوش‌قول بوده و کار را به موقع تمام کند. اما وقتی تصمیم به رنگ‌آمیزی خانه و ساختمان می‌گیریم باید به کجا مراجعه کنیم؟ بهترین متخصص نقاشی خانه و آپارتمان کیست؟ برای ترکیب رنگ ساختمان از چه کسی کمک بگیریم؟ نقاشی ساختمان با غلطک بهتر است یا با قلمو؟ شماره تلفن نقاش ساختمان در تهران چند است؟ نقاشی ساختمان قیمت مناسب از کجا پیدا کنیم؟ این سوال‌هایی است که ممکن است وقتی تصمیم به نقاشی آپارتمان و خانه خود می‌گیرید به ذهن شما خطور کند. اگر شما هم برای نقاشی ساختمان در غرب و شرق تهران و نقاشی ساختمان در شمال و جنوب تهران به دنبال بهترین نقاش ساختمانی هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین نقاش ساختمانی در تهران دسترسی داشته باشید.

چه زمانی به نقاش ساختمان در تهران نیاز داریم؟

همه افراد برای زیباتر شدن محیط زندگی و محل کار خود می‌توانند از خدمات نقاشی و رنگ‌آمیزی برای خانه‌ها، آپارتمان‌ها، مغازه‌ها و واحدهای اداری و تجاری استفاده کنند. شما نیز:

 • اگر قصد بازسازی ساختمان و محیط زندگی خود را دارید.
 • اگر به دنبال تغییر دکوراسیون داخلی هستید.
 • اگر با یک هزینه کم قصد زیباتر کردن محیط زندگی‌تان را دارید.
 • اگر برای داشتن نظافت و تمیزی بیشتر نیاز به نقاشی دیوار منزل دارید.
 • اگر واحد شما نوساز است و می‌خواهید قبل از ورود به آن، دیوارها را رنگ‌آمیزی کنید.

و موارد دیگر از این دست، می‌توانید از خدمات نقاشی ساختمان بهره ببرید.

استادکار چه خدماتی درزمینه نقاشی ساختمان ارائه می‌کند؟

 • زیرسازی بتونه‌کاری دیوار: اولین قدم برای رنگ‌کردن دیوار، انجام زیرسازی و بتونه‌کاری دیوارهاست؛ زیرا دیوارها با مشکلاتی مانند، پوسته‌پوسته شدن، طبله‌کردن، پستی‌وبلندی، جای میخ و پیچ و موارد دیگر روبرو هستند که اگر قبل از رنگ‌آمیزی رفع نشوند، ظاهر بسیار نامناسبی برای دیوار رنگ‌شده به وجود می‌آورند. البته بعد از زیرسازی نیز باید دیوارها سمباده‌کاری شوند تا صاف و یکدست شده و رنگ به‌خوبی روی آن‌ها بنشیند.
 • زیرسازی و بتونه‌کاری سقف: سقف‌ها نیز به دلایل مختلف همچون ترک‌خوردن، پوسته‌پوسته شدن و طبله‌کردن نیاز به زیرسازی و بتونه‌کاری دارند. البته به دلیل ارتفاع بیشتر، بتونه‌کاری و سمباده‌زدن سقف کار مشکلی‌تری است و نیاز به‌دقت و ظرافت بیشتری دارد.
 • رنگ‌آمیزی و نقاشی دیوار: رنگ‌زدن دیوارها، مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش در رنگ‌آمیزی ساختمان است و باید با دقت و ظرافت بیشتری انجام گیرد. روش‌های مختلفی برای رنگ‌زدن دیوارها وجود دارد. استفاده از غلتک، قلم‌مو و پیستوله از متداول‌ترین تکنیک‌های رنگ‌زدن دیوارهاست که بسته به نظر متخصص نقاشی ساختمان یکی از این روش‌ها انتخاب می‌شود.
 • رنگ‌آمیزی و نقاشی سقف: رنگ‌آمیزی سقف تاثیر فوق‌العاده‌ای بر جلوه‌ و زیبایی محیط دارد. رنگ‌های روشن سقف را بلند و رنگ‌های تیره آن را کوتاه‌تر نشان می‌دهد. البته رنگ‌زدن سقف کار آسانی نیست و بهتر است توسط نقاشان ساختمانی انجام گیرد.
 • پتینه‌کاری: پتینه‌کاری دیوار یا کهنه‌کاری درواقع یکی از سبک‌های هنری برای رنگ کردن دیوارهاست که برای استفاده از این خدمات نیز می‌توانید از متخصصان نقاشی ساختمان استادکار کمک بگیرید.
 • نقاشی در و پنجره و نرده‌ها: در نقاشی ساختمان‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌ها که شاید کمتر به چشم بیاید ولی تاثیر بسیاری بر زیباتر شدن محیط دارد، رنگ زدن در، پنجره و نرده‌ها است. این خدمات نیز توسط متخصصین استادکار ارائه می‌شود.

ویژگی سفارش آنلاین نقاشی ساختمان از استادکار چیست؟

فرق نمی‌کند به دنبال نقاشی دیوارهای داخلی باشید و یا در فکر نقاشی سرویس‌های بهداشتی، برای هرکجا و هر زمان و هر مکان که نیاز به نقاشان ساختمانی داشته باشید، می‌توانید از خدمات استادکار استفاده کنید؛ اما استفاده از خدمات نقاشی ساختمان در استادکار چه تفاوتی دارد؟

 • مشاوره با متخصص‌ها به شما کمک می‌کند رنگ‌های مناسب‌تری برای دیوارها انتخاب کنید.
 • ترکیب رنگ‌های ساختمانی به‌صورت تخصصی انجام‌شده و نتیجه بهتری حاصل می‌شود.
 • کار با سرعت، دقت و کیفیت بیشتری انجام می‌شود و نتیجه کار بسیار مناسب‌تر خواهد بود.
 • به دلیل عملیات نقاشی به‌هم‌ریختگی در ساختمان به وجود نمی‌آید.
 • تیم پشتیبانی استادکار از لحظه ثبت سفارش ته به انتهای کار در کنار شما خواهد بود و به سوال‌های شما پاسخ خواهد داد.

در رنگ‌آمیزی ساختمان اتاق‌ها را چه رنگی کنیم؟ از چه نوع رنگی استفاده کنیم؟

هنگامی‌که تصمیم به نقاشی خانه می‌گیرید، اولین قدم انتخاب رنگ‌ دلخواه است. درواقع برای رنگ‌آمیزی ساختمان با طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها مواجه هستید که می‌توانید با توجه به دکوراسیون داخلی، رنگ پرده‌ها، مبلمان، فرش‌ها، اکسسوری‌ها و همچنین متناسب با کاربری هر اتاق، بهترین رنگ را برای دیوارها انتخاب کنید. درواقع نقاشی ساختمان باید با دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشد.

در قدم بعدی نیز نوع رنگ مصرفی باید موردتوجه قرار گیرد. به‌طورکلی نقاشی ساختمان با استفاده از رنگ‌های پلاستیک، اکریلیک و روغنی انجام می‌شود؛ اما کدام رنگ‌ها برای کدام محیط‌ها مناسب‌ است؟

 • رنگ پلاستیک: رنگ‌های پلاستیکی بدون بو هستند و بیشتر برای نقاشی سقف خانه و یا محل کار مورداستفاده قرار می‌گیرند. این رنگ به دلیل خشک شدن سریع و پوشش‌دهی مناسب، برای نقاشی سقف اتاق‌ها، پذیرایی و سرویس بهداشتی مناسب است. تنها مشکل این رنگ‌، قابل شستشو نبودن آن است.
 • رنگ اکریلیک: رنگ اکریلیک یا رنگ اکرولیک جز رنگ‌های بر پایه آب به‌حساب می‌آید و معمولا قابلیت شستشو دارند. از رنگ‌های اکریلیک به‌عنوان رنگ‌های دوست‌دار محیط‌زیست نیز یاد می‌شود. نقاشی با رنگ اکرلیک به دلیل خشک شدن سریع، بدون بو بودن و قابلیت شستشو برای هر نوع دیوار و سقفی مناسب است.
 • رنگ‌روغنی: رنگ‌های روغنی جز رنگ‌های قابل شستشو هستند اما در هنگام اجرا بوی نامناسبی دارد. این رنگ‌ها برای رنگ زدن دیوارها، درها، پنجره‌ها و نرده‌ها کاربرد دارد. برای سقف‌هایی که نیاز به شستشو دارد نیز می‌توانید از رنگ‌روغنی استفاده کنید. –بلکا: بلکا نوعی پوشش سلولوزی است که از ترکیب الیاف، سنگ‌های تزئینی و رزین یا چسب مخصوص درست می‌شود. این محصول عایق حرارت و عایق صوتی است و در سال‌های اخیر بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد که به آن رومالین یا پتینه هم می‌گویند.

مشاوره با متخصص‌های نقاشی ساختمان و طراحان دکوراسیون داخلی به شما در انتخاب رنگ‌ها کمک خواهد کرد.

نقاشی ساختمان با غلطک یا قلمو؟ کدام بهتر است؟

در گذشته برای نقاشی کردن ساختمان بیشتر از قلمو استفاده می‌شد اما در سال‌های اخیر غلطک‌ها کار نقاشی را ساده‌تر کردند. استفاده از هر کدام از این ابزارها به تبحر و توانایی نقاش بستگی دارد. امروزه خیلی از افراد از نقاشی ساختمان با غلطک طرح‌دار استفاده می‌کنند زیرا نتیجه نهایی بسیار شبیه به کاغذ دیواری می‌شود. گاهی نیز برای ساختمان‌های خالی از نقاشی ساختمان با پمپ و پیستوله استفاده می‌شود. نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر، نقاشی ساختمان پتینه کاری و… نیز روش‌های مخصوص به خودش را دارد که متخصصان استادکار این نوع کارها را نیز با کیفیت بالا برایتان انجام خواهند داد.

اما جدای از روش اجرای نقاشی ساختمان، مهمترین نکته در نقاشی منزل، ترکیب رنگ آن است. برای اینکه رنگ مورد نظرتان دقیقا مطابق با خواسته شما باشد می‌توانید ترکیب رنگ را به مراکز تخصصی ترکیب رنگ ساختمانی بسپارید و از آنها رنگ آماده را تحویل بگیرید. البته در این مواقع هزینه رنگ کمی بیشتر از حد انتظار خواهد شد. برای اینکه در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، می‌توانید ترکیب رنگ را به نقاش بسپارید.

هزینه و قیمت نقاشی ساختمان چقدر است؟ چقدر زمان لازم است؟

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که نقاشی ساختمان متری چند است، باید بگوییم که هزینه خدمات نقاشی منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. زیرا این کار به عوامل همچون متراژ ساختمان، نوع رنگ مصرفی، نوع کار، ابزار به کار رفته روی دیوارها و… وابسته است. به‌عنوان‌مثال نرخ نقاشی ساختمان با رنگ‌روغن و تعرفه نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک فرق دارد. اما برای به دست آوردن دستمزد نقاشی ساختمان کافیست متراژ خانه را ضربدر سه کنید تا کل متراژی که قرار است رنگ شود را به دست بیاورید. سپس می‌توانید این عدد را در قیمت رنگ زدن متری ضرب کنید تا هزینه حدودی نقاشی منزل به دست بیاید.

زمان موردنیاز برای نقاشی ساختمان نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع رنگ، میزان خرابی دیوارها، متراژ کار، میزان گچ‌بری‌ها و… همگی در زمان موردنیاز برای تمام شدن کار نقاشی خانه تاثیر دارند. به عنوان مثال رنگ روغن دیرتر خشک می‌شود و زمان بیشتری می‌برد اما رنگ اکرلیک زودتر خشک می‌شود به همین دلیل کار نقاشی زودتر به پایان می‌رسد.

قبل از اینکه به دنبال نقاشی ساختمان ارزان قیمت باشید، به کیفیت کار فکر کنید. زیرا کیفیت ارزان نیست. استادکار به شفافیت قیمت‌ها معتقد است به همین دلیل برای مشاهده لیست قیمت نقاشی ساختمان می‌توانید اطلاعات بالای همین صفحه را مطالعه کنید.

می‌توانم از خدمات کارشناسی و بازدید رایگان برای نقاشی ساختمان استفاده کنم؟

به‌طور حتم این حق شماست که مشاوره رایگان دریافت کنید تا بتوانید تصمیم درست و منطقی اتخاذ کنید. بازدید و کارشناسی رایگان برای خدمات نقاشی ساختمان یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد استادکار است و شما نیز می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. کارشناس می‌تواند شما راهنمایی کند تا بدانید برای کدام دیوارها از کدام رنگ‌ها استفاده کنید و یا از کدام نوع رنگ استفاده کنید.

روند سفارش خدمات رنگ آمیزی ساختمان آنلاین از استادکار چگونه است؟

همین‌که دکمه ثبت سفارش را بزنید از شما سوالات ساده‌ای پرسیده می‌شود تا روند انتخاب متخصص مناسب برای شما آسان شود. در ابتدا مکانی که نیاز به نقاشی دارد را مشخص می‌کنید. در مرحله بعد اگر نیاز به بازدید و کارشناسی داشته باشید می‌توانید به‌صورت رایگان درخواست کارشناس کنید. در قسمت توضیحات تکمیلی نیز می‌توانید درخواست و یا نوع کار خاصی که مدنظرتان هست را مطرح کنید. سپس با تعیین ساعت و تاریخ موردنظر و همچنین تعیین آدرس، سفارش شما نهایی می‌شود و باید منتظر پیشنهادهای متخصص‌ها بمانید.

چطور از کیفیت خدمات نقاشی منزل و ساختمان در استادکار اطمینان داشته باشم؟

اگر به دنبال نقاشی ساختمان با کیفیت هستید، اگر قصد نقاشی منزل و محل کار خود را دارید و اگر به دنبال زیرسازی و بتونه‌کاری مناسب برای آماده کردن دیوارها هستید، استادکار با معرفی بهترین و ماهرترین متخصصان، آماده خدمت‌رسانی به شماست. برای اطمینان از کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط متخصصان استادکار می‌توانید از نظر کاربران دیگر استفاده کنید و با بررسی امتیاز متخصصان، بهترین را برای کار خود انتخاب کنید.

خدمات نقاشی ساختمان در تمامی مناطق تهران در استادکار قابل سفارش هستند. همچنین قیمت‌های اعلام‌شده در استادکار کاملاً شفاف هستند و متخصصان استادکار با استفاده از تجربه و دانش فنی بالا در صورت نیاز راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه خواهند کرد.

پس اگر برای نقاشی ساختمان جزیی به دنبال نقاش ساختمان روزمزد هستید، اگر به فکر نقاشی منزل جدید هستید، اگر دوست دارید جدیدترین نقاشی ساختمان برای نقاشی منزل مسکونی خود بهره ببرید، همین حالا می‌توانید سفارش خود را برای نقاشی منزل در تهران ثبت کنید و از خدمات با کیفیت استادکار بهره ببرید.

 

لیست قیمت خدمات نقاشی ساختمان

شرح خدمات قیمت واحد(تومان)
نقاشی جزئی – نقاشی محل کمتر از 20 متر مربع 300,000
نقاشی هر درب یا چارچوب 100,000
پتینه کاری ساده – هر متر مربع 15,000
پتینه کاری طلا – هر متر مربع 150,000
پتینه کاری ابر و باد – هر متر مربع 40,000
نقاشی ساختمان رنگ روغنی متری 19,000
نقاشی ساختمان رنگ اکریلیک متری 17,000
نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک متری 15,000
نقاشی ابزار- هر متر طول 10,000