کانال‌کشی و ساخت دریچه کولر


میانگین قیمت از650,000 تومان تا 1,320,000 تومان

اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
اگر بعد از انجام کارشناسی کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه 50 هزارتومانی است.


ثبت سفارش

توضیحات سرویس راهنمای قیمت

خدمات قابل ارائه در سرویس کانال سازی و دریچه کولر

کانال‌کشی صنعتی، مسکونی و تجاری

ساخت کانال تهویه مطبوع‌، داکت اسپیلت، فن کویل و…

ساخت و نصب کانال کولر آبی‌ و کانال‌کشی کولر گازی

ساخت دریچه کولر و تهویه مطبوع

طراحی و ساخت شوتینگ زباله، کانال دودکش و…

تعمیر کانال کولر و تهویه مطبوع

تعمیر و نصب دریچه و دمپر

عایق‌کاری کانال تاسیسات

کانال سازی با ورق گالوانیزه

 

 

 

خدمات کانال‌سازی، کانال‌کشی و ساخت دریچه‌های تهویه مطبوع

هر کاری باید توسط متخصص و کاربلد آن رشته انجام شود تا بتوان انجام کاررا به بهترین شکل آن انتظار داشت. کارهای مربوط به کانال‌کشی و دریچه نیز طبق همین قاعده باید توسط متخصص مربوطه انجام شود. این متخصص باید دانش و تسلط کافی درزمینه‌ی کاری خود داشته باشد و هم‌چنین از تجربه‌ی زیادی برخوردار باشد تا بتواند به‌واسطه‌ی آن‌ها کار خود را به بهترین شکل انجام دهد و رضایت مشتری را جلب کند. به‌عنوان‌مثال، در کارهای مربوط به کانال‌کشی و دریچه اگر کار کانال‌کشی به‌درستی و طبق اصول صورت نگیرد احتمال آن‌که کانال‌ها مقدار زیادی انرژی را هدر دهند، زیاد خواهد بود. این در حالی است که با یک کانال‌کشی حرفه‌ای و اصولی و استفاده‌ی صحیح از عایق‌کاری می‌توان تا حد زیادی موجب صرفه‌جویی در انرژی شد.

پیدا کردن متخصص خدمات مربوط به کانال‌کشی و دریچه در سطح شهر، کاری زمان‌بر است و حوصله‌ی زیادی می‌طلبد، اما راهی وجود دارد که از طریق آن می‌توان به‌راحتی به متخصصین خبره‌ی خدمات مربوط به کانال‌کشی و دریچه دسترسی داشت که در ادامه به این راه اشاره خواهد شد.

چه مواقعی به خدمات کانال‌کشی و ساخت دریچه کولر نیاز داریم؟

مواقع و شرایطی که موجب نیاز به خدمات مربوط به کانال‌کشی و دریچه می‌شود کم نیستند. ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • نیاز به نصب کانال کولرآبی باشد.
 • نیاز به نصب کانال اسپلیت باشد.
 • نیاز به نصب کانال تهویه باشد.
 • نیاز به کانال‌کشی شوتینگ زباله و نخاله باشد.
 • دریچه‌ی سیستم تهویه با مشکل مواجه شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.
 • کانال‌کشی انجام‌شده ولی نیاز به اصلاح و استانداردسازی داشته باشد.
 • برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی به عایق‎‌کاری کانال نیاز باشد.
 • در سیستم شوتینگ زباله اختلال به وجود آمده باشد.

و هر مشکل دیگری که در سیستم کانال دستگاه‌های تهویه مطبوع به وجود آمده باشد به خدمات مربوط به کانال‌کشی و دریچه نیاز پیدا خواهد شد.

خدمات کانال‌سازی‌، کانال‌کشی و دریچه در استادکار چه مواردی هستند؟

در بالا گفته شد که راهی وجود دارد که به‌واسطه‌ی آن می‌توان به بهترین متخصصین مربوط به خدمات کانال‌کشی و دریچه دسترسی داشت. این راه، ثبت سفارش در شرکت استادکار است. شما با ثبت سفارش در استادکار بهترین متخصصین کانال‌کشی و دریچه جهت ارائه‌ی خدمت در محل موردنظر اعزام خواهند شد. ازجمله دیگر خدماتی که در استادکار در راستای کانال‌کشی و دریچه ارائه می‌شوند می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • کانال‌سازی صنعتی، مسکونی و تجاری
 • ساخت کانال تهویه مطبوع‌، داکت اسپیلت، فن کویل و…
 • ساخت و نصب کانال کولر آبی‌ و کانال‌کشی کولر گازی
 • ساخت دریچه کولر و تهویه مطبوع
 • طراحی و ساخت شوتینگ زباله، کانال دودکش و…
 • کانال‌کشی با ورق گالوانیزه و…
 • تعمیر کانال کولر و تهویه مطبوع
 • تعمیر و نصب دریچه و دمپر
 • عایق‌کاری کانال تاسیسات

البته خدمات استادکار در زمینه کانال‌کشی به همین موارد ختم نمی‌شود و در کل هرگونه سرویس مربوط به کانال‌سازی و دریچه‌سازی در تهران نیاز داشته باشید را می‌توانید توسط سایت استادکار دریافت کنید.

سفارش آنلاین خدمات کانال‌سازی استادکار چه مزایایی به همراه دارد؟

 • سفارش آنلاین خدمات کانال‌کشی: با سفارش اینترنتی خدمات کانالسازی، نیاز به تماس تلفنی و مراجعه حضوری برای پیدا کردن متخصص ندارید. زیرا استادکار بهترین متخصصان را به شما معرفی می‌کند تا در اسرع وقت به شما خدمت‌رسانی کنند.
 • دسترسی به متخصص در کم‌ترین زمان: هیچ ضرورت و نیازی به آن نیست که کل شهر را بگردید تا متخصصین مجرب و با دانش مربوط به کانال‌کشی و کانال‌سازی را پیدا کنید. با صرف چند دقیقه وقت برای ثبت سفارش در استادکار، می‌توانید به بهترین متخصصین کانال‌سازی و خدمات مربوط به کانال‌کشی و دریچه در سطح شهر دسترسی پیدا کنید.
 • کاهش هزینه‌ها: تلاش متخصص بر این است که تا حد امکان، اقدام به تعمیر قطعات کند و نه تعویض آن‌ها، تا به‌این‌ترتیب در هزینه‌های مشتری صرفه‌جویی به عمل آید.
 • پشتیبانی استادکار: در تمامی مراحل انجام سرویس، تیم پشتیبانی استادکار کاملاً در کنار شماست. هر مشکلی که به وجود آمد می‌توانید آن را با تیم پشتیبانی در میان بگذارید تا مشکل در سریع‌ترین زمان برطرف شود.
 • کارشناسی و بازدید رایگان: پیش از انجام کار توسط متخصصان استادکار، امکان کارشناسی و بازدید آن به‌صورت رایگان وجود دارد که همین امر باعث می‌شود در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

روند ثبت سفارش خدمات کانال‌کشی و نصب دریچه در استادکار به چه صورت است؟

ثبت سفارش در استادکار به‌صورت آنلاین بوده و هیچ نیازی به مراجعه‌ی حضوری یا تماس تلفنی نیست. برای ثبت سفارش رایگان در استادکار، در همین صفحه بر روی گزینه‌ی «ثبت سفارش» کلیک کنید. پس‌ازآن، باید تعیین کنید که به خدمات نصب نیاز دارید یا تعویض و یا تعمیر. سپس مشخص می‌کنید که به دنبال کانال‌کشی کولرآبی هستید، یا سایر موارد ازجمله کانال‌کشی اسپلیت، کانال‌کشی فن‌کوئل، عایق‌کاری کانال، نصب دریچه و دمپر یا موارد دیگر. پس از انجام این مراحل، متراژ تقریبی را مشخص می‌کنید و سپس با درج توضیحی کوتاه و هم‌چنین تعیین روز و ساعت دقیق انجام خدمت و آدرس و شماره تلفن منتظر تماس متخصصین می‌مانید. کل فرآیند ثبت سفارش در استادکار به همین کوتاهی و سادگی است.

هزینه‌ کانال‌کشی‌، کانال‌سازی و نصب دریچه چقدر است؟

هزینه‌ی خدمات کانال‌کشی به عوامل مختلفی ازجمله نوع سرویس، جنس کانال، متراژ، متخصص و مواردی از این قبیل بستگی دارد و بنابراین نمی‌توان ابتدا هزینه‌ای دقیق را معین کرد. برای اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید یا از هزینه‌ی درج‌شده در بالای همین صفحه استفاده کنید و یا آن‌که با تیم استادکار در تماس باشید. اما آنچه در مورد هزینه باید بدانید این است که هزینه‌ها در استادکار شفاف و کاملاً روشن هستند تا شما بتوانید با درنظرگرفتن هزینه‌ها تصمیمی قاطع برای استفاده از خدمات بگیرید.

چطور می‌توانیم از کیفیت خدمات استادکار درزمینه‌ی کانال‌کشی و دریچه‌سازی اطمینان داشته باشیم؟

چه به دنبال کانال‌کشی کولرآبی باشید و چه بخواهید از خدمات نصب دریچه و دمپر بهره ببرید، درهرصورت استادکار بهترین متخصصین را به محل موردنظر شما اعزام خواهد کرد و این تضمین را به شما می‌دهد که این متخصصین کاملاً در کار خود حرفه‌ای و مجرب هستند و می‌توانند کارشان را به بهترین شکل انجام دهند.

هم‌چنین در تک‌تک مراحل کار، تیم پشتیبانی استادکار با شما همراه است تا چنانچه مشکلی به وجود آمد بتوان آن را در سریع‌ترین زمان برطرف نمود.

بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده و بدون دغدغه هرگونه سفارش درزمینه‌ی خدمات مربوط به کانال‌کشی و دریچه را در استادکار ثبت کنید و منتظر انجام کار به بهترین صورت باشید.

 

لیست قیمت خدمات کانال سازی و دریچه کولر

شرح خدمات قیمت واحد(تومان)
قیمت کانال کشی بیش از ۱۰ متر مربع (هر متر مربع) 70,000
قیمت کانال کشی کمتر از ۱۰ متر مربع توافقی