گچ کاری و گچبری ساختمان


میانگین قیمت از200,000 تومان تا 300,000 تومان

اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
اگر بعد از انجام کارشناسی کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه 50 هزارتومانی است.


ثبت سفارش

توضیحات سرویس راهنمای قیمت

خدمات قابل ارائه در سرویس گچ کاری

کلیه خدمات گچ‌کاری ساختمان کلی و جزیی

گچ‌کاری سقف، اپن و دیوار

سفید‌کاری و نازک‌کاری دیوار و سقف

نصب گچ‌بری و ابزارزنی گچ

گچ‌کاری با ابزار، دستگاه و گچ‌پاش

تعمیر گچ دیوار و سقف نم کشیده و طبله کرده

تعمیر گچ‌بری و ابزار گچی

 

 

 

زیبا و مقاوم با خدمات گچ‌کاری و اجرای گچبری ساختمان

حتما می‌دانید که دیوارهای سفید پس از طی فرآیندهای مختلفی به شکل یک‌دست، صاف و چشم‌نواز درآمده‌اند. در واقع هر دیواری یک‌دستی‌اش را مدیون نازک‌کاری با گچ است. چون بعد از انجام این کارهاست که می‌توان آنها را به راحتی رنگ و یا کاغذدیواری کرد. در انتهای کار نیز با کمک ابزار گچ‌بری زیبایی سقف و حاشیه دیوارها دوچندان می‌شود. به همین خاطر اگر در حال ساخت خانه جدید باشیم و یا به هر دلیلی یکی از دیوارهای خانه آسیب‌دیده و یا گچ دیوار و سقف نم‌کشیده و طبله کرده، به گچ‌کاری نیاز خواهیم داشت تا دوباره زیبایی را به دیوارها برگرداند؛ اما وقتی نیاز به خدمات گچ‌کاری در تهران داشته باشیم چطور باید یک استاد گچ‌کار در تهران پیدا کنیم؟ اگر قصد گچ‌بری سقف و حاشیه‌های دیوار را داشته باشیم از چه کسی باید کمک بگیریم؟ بهترین گچکار ساختمان در تهران کیست؟ بهترین متخصص گچبری در تهران کیست؟ اجرای نازک‌کاری ساختمان را به چه کسی بسپاریم؟ برای استفاده از خدمات گچکاری به کجا مراجعه کنیم؟ اگر شما هم به دنبال گچکاری و سفیدکاری ساختمان در تهران هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین بنای گچکار در تهران دسترسی داشته باشید

چه زمانی به گچ کار ساختمان در تهران نیاز داریم؟

گاهی اوقات نم و رطوبت سقف و دیوار و طبله کردن آن‌ها باعث می‌شود تا به دنبال یک گچ‌کار حرفه‌ای باشیم. به‌علاوه وقتی‌که مشغول بازسازی منزل هستیم و قصد داریم تا تغییراتی در دیوار و سقف خانه بدهیم، بازهم نیاز به یک گچ‌کار حرفه‌ای را احساس می‌کنیم. همچنین در مواقع زیر به خدمات گچ‌کاری ساختمان نیاز خواهیم داشت:

 • انجام سفیدکاری و نازک‌کاری در خانه‌های در حال ساخت، بعد از مرحله دیوارچینی و گچ‌وخاک.
 • اگر در بازسازی داخلی، قصد ساخت دیوار جدید داریم.
 • اگر دیوارهای منزل دچار آسیب‌دیدگی هستند و نیاز به ترمیم و بازسازی دارند.
 • اگر دیوار یا سقف خانه نم‌کشیده و یا طبله کرده و نیاز به تعمیر دارد.
 • وقتی تصمیم به نصب گچ‌بری در سقف و دیوارهای آشپزخانه، اتاق و پذیرایی گرفته باشیم.
 • درصورتی‌که گچ‌کاری یا گچ‌بری منزل آسیب‌دیده و نیاز به تعمیر داشته باشد.

البته این تنها گوشه ای از کارهایی است که ممکن است در زمان انجام به آن، به یک گچ کار ساختمان در تهران نیاز داشته باشیم.

استادکار چه خدماتی برای گچ‌کاری‌ ساختمان ارائه می‌کند؟

با کمک گرفتن از استادکار، می‌توانید مطمئن باشید که کارتان در کوتاه‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن توسط نیروهای خبره استادکار انجام خواهد شد. این مجموعه با بهره‌گیری از گچ‌کارهای نمونه و تراز اول، امکان دسترسی شما به این افراد را فراهم می‌کند. مجموعه خدمات استادکار برای گچ‌کاری ساختمان عبارت‌اند از:

 • تمامی خدمات گچ‌کاری کلی و جزیی ساختمان
 • گچ‌کاری سقف، اپن و دیوارهای آشپزخانه و پذیرایی
 • سفید‌کاری و نازک‌کاری دیوار و سقف
 • نصب و اجرای انواع گچبری و ابزارزنی گچ
 • گچ‌کاری با ابزار، دستگاه و گچ‌پاش
 • تعمیر گچ دیوار و سقف نم‌کشیده و طبله کرده
 • تعمیر گچ‌بری و ابزار گچی

البته خدمات استادکار برای گچ‌کاری ساختمان مختص این موارد نمی‌شوند و برای هر کاری که نیاز به استاد گچ‌کاری داشته باشید می‌توانید به کمک استادکار آن را انجام دهید.

خدمات گچکاری ساختمان شامل چه کارهایی می شود؟

 • گچکاری ساختمان: معمولا بعد از اینکه دیوارکشی با استفاده از آجر، بلوک و دیگر مصالح انجام شد، دیوارها با استفاده از گچ پوشانده می شوند زیرا گچ عایق خوبی است و به دلیل وزن سبک، انتخاب مناسبی برای دیوارهاست. گاهی نیز سقف و دیوارها طبله می کنند و گچ آنها خراب می شود که در این مواقع نیز به اجرای گچکاری نیاز است.
 • سفیدکاری ساختمان: بعد از اینکه دیوارها با استفاده از گچ پوشانده شد، به وسیله گچ سفیدکاری یا گچ نازک کاری، یک لایه نازک روی دیوار کشیده می شود که سطح آن کاملا یک دست و صاف شود. گچ سفید کاری یک نوع گچ مخصوص است که در زمان اجرا نیز چند بار الک می شود تا ناخالصی نداشته باشد و سطح دیوار و سقف را یکدست کند.
 • گچبری ساختمان: آخرین مرحله از اجرای گچکاری ساختمان، استفاده از گچبری ساختمان است. در این مرحله با اجرای ابزار گچبری، روی حاشیه دیوارها، روی سقف و جای لوستر طرح های گچبری زیبا در می آورند. همچنین با استفاده از گچبری پیش ساخته می تواند قاب های زیبا و تزئینی طراحی کرد. گچبری مدرن شامل گچبری سقف پذیرایی، گچبری سقف آشپزخانه، گچبری نور مخفی و اجرای نقش برجسته گچبری با استفاده از گچ پیش ساخته یا گچ‌بری آماده می شود.

سفارش آنلاین گچ‌کاری از استادکار چه مزیتی برای من دارد؟

 • پیدا کردن گچ‌کار در تهران: دیگر نیازی نیست که وقت زیادی را برای یافتن استاد گچ‌کار ماهر در تهران صرف کنید. با کمک استادکار می‌توانید درزمانی کوتاه، متخصصان گچ‌کاری را به خانه خود آورده و با خیال راحت کارتان را به آن‌ها بسپارید.
 • سفارش آنلاین تعمیرات گچ‌کاری: اگر قصد انجام نازک‌کاری و سفیدکاری دارید و یا اینکه به دنبال تعمیر دیوارهای طبله کرده هستید و حتی وقتی به فکر تعمیر گچ‌کاری و گچ‌بری منزلتان افتاده‌اید، می‌توانید به‌راحتی کارتان را از طریق سایت و اپلیکیشن استادکار سفارش دهید.
 • بهره‌گیری از نیروهای متخصص: همکاران گچ‌کار استادکار، جزو بهترین‌ها در حرفه خود هستند و با حضور و تخصصشان، خیلی سریع شما را به هدف و خواسته‌تان می‌رسانند.
 • بازدید و کارشناسی رایگان: استفاده از سرویس گچ‌کاری استادکار، باعث کاهش هزینه‌های شما خواهد شد؛ زیرا متخصصان استادکار با مشاوره و کارشناسی رایگان خود به شما کمک می‌کنند تا تصمیم بهتری برای دریافت خدمات بگیرید.
 • پشتیبانی استادکار: تیم پشتیبانی استادکار در تمامی مراحل انجام خدمات، در کنار شماست تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کند. پس می‌توانید مطمئن باشید که خدمت موردنظرتان با بالاترین کیفیت ممکن انجام خواهد شد.

روند سفارش خدمات گچبری و گچکاری ساختمان در استادکار چگونه است؟

روند ثبت سفارش خدمات گچ‌کاری در استادکار کاملاً رایگان است و در هرزمانی که به خدمات نیاز داشتید می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و به گچ‌کارهای قابل‌اعتماد دسترسی داشته باشید. همین‌که دگمه «ثبت سفارش» را بزنید، می‌توانید از بین خدمات گچ‌کاری، نازک‌کاری، سفیدکاری، ابزارزنی گچ و سایر موارد یک گزینه را انتخاب کنید. در مرحله بعد می‌توانید متراژ کار را تعیین کنید. سپس با پر کردن توضیحات تکمیلی و در قدم آخر نیز با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش شما به پایان می‌رسد و باید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها باقی بمانید. برای اطمینان از خدمات باکیفیت، می‌توانید نظرات کاربرانی که از این خدمات استفاده کرده‌اند را مطالعه کنید و بهترین گچ‌کار را برای خدمت موردنظر خود انتخاب کنید.

هزینه گچ‌کاری ساختمان در تهران چقدر است؟

هزینه گچ‌کاری ساختمان در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. توجه داشته باشید که قیمت گچبری ساختمان با قیمت گچکاری دیوارها متفاوت است زیرا جنس این کارها با هم تفاوت دارد. قیمت گچکاری با توجه به متراژ کار، نوع کارو ابزارهای مورد استفاده بستگی دارد. همچنین هزینه اجرای گچبری ساختمان نیز به نوع گچبری بستگی دارد. به عنوان مثالگچبری سقف اتاق با هزینه گچبری با ابزار فرق دارد. البته قیمت گچ‌کاری و گچبری ساختمان در استادکار شفاف و مشخص است و در بالای همین صفحه، توضیحات کافی در مورد قیمت این خدمات اعلام‌شده است. شما با مشاهده قیمت این خدمات، می‌توانید تصمیم نهایی خود را بگیرید. همچنین برای آگاهی از نرخ گچکاری می‌توانید با متخصصان استادکار تماس بگیرید تا قیمت نهایی کار را بعد از کارشناسی رایگان به شما اعلام کنند.‌

چطور به خدمات گچ‌کاری ساختمان استادکار اعتماد کنم؟

اگر در فکر سفیدکاری و نازک‌کاری یک یا چند دیوار هستید یا پس از انجام مرحله دیوارچینی، نیاز به یک گچ‌کار حرفه‌ای برای انجام سفیدکاری دارید؛ حتی اگر نیازتان تنها رفع یک طبله ساده و جزئی روی دیوار یا سقف خانه است، مطمئن باشید که استادکار بهترین راهکار برای برآورده کردن خواسته شماست؛ زیرا استادکار برای جزیی‌ترین کارها هم از متخصص‌ترین نیروها استفاده می‌کند. متخصصان استادکار دارای تائیدیه‌های لازم برای خدمت‌رسانی به شما هستند و به همین دلیل کیفیت خدمات تضمین شده است. برای انجام هر خدمت کلی و جزیی گچ‌کاری، نازک‌کاری، گچ‌بری و تعمیرات مرتبط، با خیال راحت روی متخصصان استادکار حساب کنید و در صورت بروز هر مشکلی می‌توانید با پشتیبانی استادکار تماس بگیرید و مشکل را برطرف کنید.

اگر به اجرای گچبری در تهران نیاز دارید، اگر به دنبال گچ‌کاری دیوار، نصب گچبری سقف و یا به طور کلی به دنبال اجرای گچ‌کاری ساختمان هستید، می‌توانید همین حالا سفارش خود را در استادکار ثبت کنید و به بهترین بناها و گچ کارهای تهران دسترسی داشته باشید.

لیست قیمت خدمات گچ کاری

شرح خدمات قیمت واحد(تومان)
گچ و خاک- هر متر مربع 15,000
ابزار سقف- هر متر طول 20,000
قاب سقف- هر متر طول 18,000
سفیدکاری- هر متر مربع 14,000
گچ‌کاری جزئی توافقی
گچ کاری روی رابیتیس ساده- هر متر مربع 25,000
نور مخفی ساده- هر متر طول 35,000
نور مخفی موج دار و پیچیده- هر متر طول 90,000
گچ‌کاری نازک‌کاری متری 15,000
ابزار زنی گچ‌بری متری 20,000
گچ‌بری جزئی ساختمان توافقی