نصب توالت فرنگی


میانگین قیمت از70,000 تومان تا 120,000 تومان

اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه ایاب ذهاب 30 هزارتومانی است.
اگر بعد از انجام کارشناسی کار، مشتری سفارش را لغو کند، ملزم به پرداخت هزینه 50 هزارتومانی است.


ثبت سفارش

توضیحات سرویس راهنمای قیمت

خدمات قابل ارائه در سرویس توالت فرنگی

نصب انواع توالت فرنگی زمینی

نصب و تعمیر توالت فرنگی وال هنگ، تاشو و دیواری

رفع گرفتگی توالت فرنگی

لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی

تعمیر و تنظیم سیفون توالت فرنگی

تعمیر، تعویض، نشت یابی و سرویس کامل توالت فرنگی

سرویس انواع برندهای توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی مروارید، چینی کرد، ایساتیس، مینا، ملودی، گلسار و تمامی برندهای موجود در بازار

 

 

 

خدمات نصب توالت فرنگی از تعمیر تا سرویس کامل دستشویی فرنگی

سرویس‌های بهداشتی و توالت‌ها یکی از پراستفاده‌ترین مکان‌های خانه محسوب می‌شوند و هرکدام از ما ممکن است روزانه چندین بار از این محل استفاده کنیم. هرچند در کشور ما استفاده از توالت ایرانی و سنتی طرفدارهای بیشتری دارد اما در سال‌های اخیر سهولت استفاده از توالت فرنگی باعث شده استفاده از سرویس بهداشتی فرنگی یا توالت‌های فرنگی رونق بیشتری پیدا کند و نه‌تنها در خیلی از خانه‌ها، بلکه خیلی از اماکن عمومی و تجاری نیز این نوع سرویس‌های بهداشتی نصب شود.

اما توالت‌های فرنگی نیز ممکن است با مشکل روبه‌رو شود. سر کردن بدون توالت کار سختی است؛ به همین دلیل تا توالت فرنگی خراب می‌شود باید خیلی سریع دنبال یک سرویس‌کار توالت فرنگی بود تا بتواند کار تعمیر توالت فرنگی را انجام دهد. زمانی هم که توالت فرنگی جدید بخریم، به یک نصاب توالت فرنگی نیاز داریم که این وسیله را به صورت اصولی برایمان نصب کند. اما چطور یک نصاب توالت فرنگی پیدا کنیم؟ چطور تعمیرکار توالت فرنگی پیدا کنیم؟ نصب توالت فرنگی توکار و روکار را به چه کسی بسپاریم؟ نصب توالت فرنگی روی توالت ایرانی هم امکان دارد؟ بهترین تعمیرکار توالت فرنگی در تهران کیست؟ تعمیر پمپ و تخلیه آب توالت فرنگی در محل امکان پذیر است؟ اگر شما هم برای نصب توالت فرنگی در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران به کمک نصاب توالت فرنگی نیاز دارید، اگر به دنبال تعمیرکار دستشویی فرنگی در تهران هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین متخصص دسترسی داشته باشید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

چه مواقعی به نصاب توالت فرنگی در تهران نیاز داریم؟

معمولا ساختمان‌های مسکونی و تجاری که دارای سرویس‌های بهداشتی فرنگی هستند، به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر و سرویس توالت فرنگی پیدا می‌کنند؛ اما خدمات عمده‌ای که معمولا برای توالت فرنگی‌ها نیاز داریم عبارت‌اند از:

به راه‌اندازی و نصب توالت فرنگی زمینی و یا توالت فرنگی دیواری نیاز داشته باشیم.
توالت فرنگی در آب‌گیری و یا تخلیه آب مشکل داشته باشد.
توالت فرنگی گرفته باشد و نیاز به باز کردن توالت فرنگی باشد.
نیاز به لوله‌کشی آب و فاضلاب توالت فرنگی باشد.
سیفون، شناور، منبع آب و فلاش‌تانک توالت فرنگی درست عمل نکند.
دکمه تخلیه توالت فرنگی کار نکند و آب را تخلیه نکند.
شناور، پمپ تخلیه و دیگر تجهیزات توالت خراب شده باشد و نیاز به تعمیر توالت فرنگی داشته باشیم.

البته مشکلات مربوط به توالت فرنگی به همین موارد ختم نمی‌شود و هرگاه احساس کردید که توالت فرنگی درست عمل نمی‌کند، می‌توانید از یک متخصص و تعمیرکار توالت فرنگی در محل بخواهید که به شما کمک کند.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

استادکار چه خدماتی برای نصب دستشویی فرنگی ارائه می‌کند؟

کمک گرفتن از استادکار یعنی بهره بردن از خدمات با کیفیت و امنیت بالا؛ زیرا این مجموعه به یاری تعمیرکارها و سرویس‌کارهای نمونه به شما کمک می‌کند سریع‌تر به یک متخصص خوب دسترسی داشته باشید؛ بنابراین هر کاری مربوط به خدمات سرویس توالت‌های فرنگی نیاز داشته باشید می‌توانید آن را از استادکار درخواست کنید. استادکار مجموعه خدمات زیر را درزمینه تعمیر و نصب توالت فرنگی ارائه می‌کند:

نصب انواع توالت فرنگی زمینی
نصب توالت فرنگی وال‌هنگ، تاشو و دیواری
نصب توالت فرنگی بدون تخریب
نصب توالت فرنگی بدون پایه
نصب توالت فرنگی بدون پیچ و با چسب
نصب توالت فرنگی خودشور
رفع گرفتگی توالت فرنگی و جلوگیری از بوی بد آن
لوله‌کشی فاضلاب توالت فرنگی
تعمیر و تنظیم سیفون توالت فرنگی
تعمیر، تعویض قطعات، نشت‌یابی و سرویس کامل توالت فرنگی

البته خدمات استادکار به همین موارد ختم نمی‌شود و شما هر خدمتی که برای سرویس توالت فرنگی نیاز داشته باشید می‌توانید آن را به کمک متخصص‌های استادکار انجام دهید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

سفارش آنلاین نصب و تعمیر توالت فرنگی چه مزیتی برای من دارد؟

دسترسی به متخصص در کمترین زمان: به کمک استادکار به بهترین تعمیرکار تأسیسات توالت فرنگی در محل خود دسترسی خواهید داشت و لازم نیست وقت خود را برای پیدا کردن نصاب توالت فرنگی صرف کنید.
تعمیر انواع توالت فرنگی: با کمک استادکار به‌راحتی می‌توانید تعمیر انواع توالت‌های فرنگی دیواری و زمینی را به کمک متخصص‌های لوله‌کشی انجام دهید و خیالتان از بابت کیفیت خدمات راحت باشد.
کمک گرفتن از تعمیرکارهای متخصص: تعمیرکارهای معرفی‌شده در استادکار همگی از بهترین نیروهای تأسیساتی به‌حساب می‌آیند و به شما کمک می‌کنند خیلی سریع مشکل پیش‌آمده برای سرویس بهداشتی را رفع کنید.
سرویس توالت فرنگی و کاهش هزینه‌ها: تعمیر کردن سیفون توالت فرنگی و یا رفع نشتی‌های آن باعث می‌شود از هدر رفتن آب جلوگیری کنید و هزینه مصرف آب شما کاهش پیدا کند.
پشتیبانی استادکار: استادکار در تمام مراحل انجام خدمات، با تیم پشتیبانی قوی خود، همراه شماست تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند و خدمت موردنظرتان با بالاترین کیفیت و امنیت انجام شود.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

روند سفارش خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی در استادکار چگونه است؟

ثبت سفارش برای خدمات نصب و سرویس توالت‌های فرنگی در استادکار رایگان است و شما به‌راحتی می‌توانید سفارش خود را در هرکجا که هستید ثبت کنید. بعد از زدن دکمه ثبت سفارش می‌توانید خدمات درخواستی خود مانند نصب توالت فرنگی یا تعمیر توالت فرنگی را تعیین کنید. سپس اگر توالت فرنگی خراب شده، مشکل پیش‌آمده برای آن را مشخص می‌کنید. در ادامه با پر کردن توضیحات تکمیلی به متخصص کمک می کنید تا شناخت بهتری نسبت به نیاز شما داشته باشید. در انتها با تعیین تاریخ و ساعت مراجعه متخصص و همچنین آدرس موردنظر خود، سفارش شما ثبت می‌شود و باید منتظر پیشنهاد نصاب و تعمیرکار توالت فرنگی بمانید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

هزینه نصب توالت فرنگی چقدر است؟

هزینه نصب توالت فرنگی با نرخ سرویس توالت فرنگی متفاوت است. همچنین هزینه نصب توالت فرنگی تاشو و وال‌هنگ با هزینه نصب توالت فرنگی‌های زمینی فرق دارد. بنابراین باید ابتدا مشخص شود که به کدام خدمت مربوط به دستشویی فرنگی نیاز دارید و سپس قیمت آن تعیین شود. البته قیمت خدمات توالت فرنگی در استادکار کاملا واضح و روشن است و شما می‌توانید در بالای همین صفحه، قیمت خدمت موردنظر خود را مشاهده کنید تا هوشمندانه تصمیم به تعمیر سرویس بهداشتی خود بگیرید. به همین دلیل قبل از شروع خدمات، متخصص موردنظر قیمت پیشنهادی خود را ارائه می‌کند و شما می‌توانید بر این اساس تصمیم بگیرید.

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

نصب توالت فرنگی مروارید یا چینی کرد؟ برای کدام برندها از استادکار کمک بگیرم؟

اگر به خدمات مربوط به توالت فرنگی نیاز دارید، از نصب توالت فرنگی دیواری و نصب توالت فرنگی توکار تا تعمیر انواع توالت فرنگی ایرانی و خارجی را می توانید به تیم استادکار بسپارید. بعضی از برترین برندهای توالت فرنگی که از نصب تا تعمیر آنها را می توانید به استادکارهای متخصص بسپارید عبارتند از:

نصب توالت فرنگی مروارید
نصب توالت فرنگی چینی کرد
نصب توالت فرنگی گلسار
نصب توالت فرنگی ملودی
نصب توالت فرنگی پارس سرام
نصب توالت فرنگی آرمیتاژ
نصب توالت فرنگی ایساتیس
نصب توالت فرنگی مینا
نصب توالت فرنگی بومرنگ
نصب توالت فرنگی توتی
نصب توالت فرنگی انیکس
نصب توالت فرنگی المپیا
نصب توالت فرنگی لیرا

‌‌‌‌‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌‌ ‌ ‌

چطور به خدمات نصب و تعمیرات توالت فرنگی استادکار اعتماد کنم؟

فرق نمی‌کند به دنبال تعمیر فلاش‌تانک توالت فرنگی باشید و یا قصد نصب توالت فرنگی دیواری و زمینی را داشته باشید؛ زیرا ویژگی استادکار این است که برای کوچک‌ترین کارها نیز از متخصص‌های خبره و کاربلد استفاده می‌کند. متخصص‌های فعال در استادکار همگی دارای تاییدیه‌های لازم برای خدمت‌رسانی به شما هستند و به همین دلیل امنیت در دریافت خدمات نیز تضمین شده است؛ بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید با پشتیبانی استادکار در تماس باشید تا مشکل خیلی سریع رفع شود.

شرکت خدماتی استادکار سعی می‌کند افراد مورد اعتماد برای تعمیر تاسیسات را معرفی کند تا خوش‌نامی خودش حفظ شود.

در این فرآیند شما از افرادی کمک می‌گیرید که تحت نظارت دقیق استادکار قرار دارند و کوچک‌ترین خطای آن‌ها موردبررسی قرار می‌گیرد. فرآیند انتخاب متخصص‌ها و عبور از فیلتر استادکار نیز باعث می‌شود افراد درستکار، سالم، کاری و منظم در این سیستم قرار گیرند. پس با خیال راحت از تعمیرکارهای دستشویی فرنگی مطمئن استادکار استفاده کنید.

اگر شما نیز به خدمات نصب دستشویی فرنگی و نصب سیفون توالت فرنگی تا تعمیر دستشویی فرنگی و حتی تعمیر شناور توالت فرنگی نیاز دارید، همین حالا می‌توانید سفارش خود را در استادکار ثبت کنید تا بهترین متخصصان در اسرع وقت به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و کار تعمیرات دستشویی فرنگی را برایتان انجام دهند.

 

 

لیست قیمت خدمات توالت فرنگی

شرح خدمات قیمت واحد(تومان)
نصب توالت فرنگی یک تکه 90,000
نصب توالت فرنگی دو تکه 110,000
نصب هر توالت اضافی 65,000
تعویض و تنظیم تخلیه آب توالت فرنگی 60,000